Elveda Rumeli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elveda Rumeli

En güzel dizi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

herkese selamlar.. :D

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
ecem
Ben Yeniyim
Ben Yeniyim
ecem

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 18/10/08 Mesaj Sayısı : 9 Nerden : istanbul İş/Hobiler : ingilizce,ağır metal,metal,rock müzik Lakap : SosYeTiqq ŞeYTaNn

herkese  selamlar.. :D Vide
MesajKonu: herkese selamlar.. :D   herkese  selamlar.. :D EmptyPaz Ekim 19, 2008 10:36 am

selam arkadaşlar ben ecem 14 yaşındayım elveda rumeli dizisine bayılıyorum hiç kaçırmadan izlemeye çalışıyorum Very Happy
burayı ben başka bir sitede bihter arkadaşımın profilinde gördüm giriyim dedim güzel bir siteye benziyordu üye oldum .. Very Happy
http://muziktr.yetkinforum.com/index.htm
bihter41
Moderatör
bihter41

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 07/10/08 Mesaj Sayısı : 232 Nerden : KOCAELİ İş/Hobiler : tolgahan sayışman Lakap : yoq

MesajKonu: Geri: herkese selamlar.. :D   herkese  selamlar.. :D EmptyPaz Ekim 19, 2008 12:26 pm

Smile hoşgeldin canım arkadaşımmmm benimm Smile
Gizem
Admin
Gizem

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 03/10/08 Mesaj Sayısı : 321 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Lakap : Gazoz

MesajKonu: Geri: herkese selamlar.. :D   herkese  selamlar.. :D EmptyPaz Ekim 19, 2008 2:49 pm

hoşgeldin ecemcim
https://elveda-rumeli.yetkinforum.com
vahide ile mustafa
Moderatör
vahide ile mustafa

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 04/10/08 Mesaj Sayısı : 109 Nerden : bulgaristan İş/Hobiler : muzik-demi lovato,jonas brothersin hayraniyim Lakap : nuray samuray

MesajKonu: Geri: herkese selamlar.. :D   herkese  selamlar.. :D EmptyÇarş. Ekim 22, 2008 3:52 pm

hosgeldin ecemcim!
_-_kaanemredemir_-_
Ben Yeniyim
Ben Yeniyim
_-_kaanemredemir_-_

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 14/10/08 Mesaj Sayısı : 174 Nerden : Bolu-İstanbul İş/Hobiler : Öğrenciyim Lakap : Yok

MesajKonu: Geri: herkese selamlar.. :D   herkese  selamlar.. :D EmptyÇarş. Ekim 22, 2008 8:34 pm

aramıza hoş geldin
http://www.ked-yapim.tr.gg
merve
Ben Yeniyim
Ben Yeniyim
merve

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 28/10/08 Mesaj Sayısı : 3 Nerden : bursa İş/Hobiler : şiir yazmak Lakap : meri

MesajKonu: Geri: herkese selamlar.. :D   herkese  selamlar.. :D EmptyC.tesi Kas. 01, 2008 10:34 am

mrb arkadaşlar ben merve 15 yaşındayım diziye bayılıyorum hiç kaçırmadan islemeye çalışıyorum hastasıyım bu dızının bu site diğerlerine daha güzel onun için üye oldum sitede katkısı bulunan tüm arkadaşlara teşekkürler cheers
bihter41
Moderatör
bihter41

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 07/10/08 Mesaj Sayısı : 232 Nerden : KOCAELİ İş/Hobiler : tolgahan sayışman Lakap : yoq

MesajKonu: Geri: herkese selamlar.. :D   herkese  selamlar.. :D EmptyC.tesi Kas. 01, 2008 2:41 pm

aramızo hoşgeldin merve inşallah sitemizde iyi vakit geçirirsin cheers
Gizem
Admin
Gizem

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 03/10/08 Mesaj Sayısı : 321 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Lakap : Gazoz

MesajKonu: Geri: herkese selamlar.. :D   herkese  selamlar.. :D EmptyC.tesi Kas. 01, 2008 3:11 pm

hoşgeldin mervecim umarım sitede iyi vakitler geçirirsin
https://elveda-rumeli.yetkinforum.com

herkese selamlar.. :D

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası