Elveda Rumeli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elveda Rumeli

En güzel dizi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

sizce dünyanın önündeki en böyük felaket ne?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 

sizce dünyanın önündeki en böyük felaket ne?(çok seçenek koydum ama size en yakın olanı işaretleyin)
tuttuğun takımın kaldırılması
sizce dünyanın önündeki en böyük felaket ne? Vote_lcap 25% sizce dünyanın önündeki en böyük felaket ne? Vote_rcap
 25%  [ 1 ]
mehmet ali erbil
sizce dünyanın önündeki en böyük felaket ne? Vote_lcap 0% sizce dünyanın önündeki en böyük felaket ne? Vote_rcap
 0%  [ 0 ]
rüyaların gerçek olması
sizce dünyanın önündeki en böyük felaket ne? Vote_lcap 25% sizce dünyanın önündeki en böyük felaket ne? Vote_rcap
 25%  [ 1 ]
boğaz köprüsünün yıkılması
sizce dünyanın önündeki en böyük felaket ne? Vote_lcap 50% sizce dünyanın önündeki en böyük felaket ne? Vote_rcap
 50%  [ 2 ]
Toplam Oylar : 4

Yazar Mesaj
Maskülen Eda
Ben Yeniyim
Ben Yeniyim
Maskülen Eda

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 24/02/09 Mesaj Sayısı : 21 Nerden : ankara İş/Hobiler : öğrenci/evde ve arkadaşlarımla vakit geçirmek Lakap : maskülen

sizce dünyanın önündeki en böyük felaket ne? Vide
MesajKonu: sizce dünyanın önündeki en böyük felaket ne?   sizce dünyanın önündeki en böyük felaket ne? EmptyPerş. Şub. 26, 2009 6:34 pm

hepsi de fena aslında yaa Sad
http://tolgahansayismanfan.benimforum.org
Gizem
Admin
Gizem

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 03/10/08 Mesaj Sayısı : 321 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Lakap : Gazoz

sizce dünyanın önündeki en böyük felaket ne? Vide
MesajKonu: Geri: sizce dünyanın önündeki en böyük felaket ne?   sizce dünyanın önündeki en böyük felaket ne? EmptyC.tesi Şub. 28, 2009 5:30 pm

Konu taşındı
https://elveda-rumeli.yetkinforum.com

sizce dünyanın önündeki en böyük felaket ne?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası