Elveda Rumeli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elveda Rumeli

En güzel dizi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Mehaba arkadaşlar

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Gizem
Admin
Gizem

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 03/10/08 Mesaj Sayısı : 321 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Lakap : Gazoz

Mehaba arkadaşlar Vide
MesajKonu: Mehaba arkadaşlar   Mehaba arkadaşlar EmptyC.tesi Ekim 04, 2008 12:15 am

benim adım gizem 12 yaşındayım sitenin adminiyim sitemiz daha bugün açıldı inşallah sitemiz büyür ve gelişir sitemizin devamlılığını diliyorum arkadaşlar eğer sitemizde eksiklik ve yanlış bir şey bulursanız lütfen bana bildirin.
https://elveda-rumeli.yetkinforum.com
vahide ile mustafa
Moderatör
vahide ile mustafa

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 04/10/08 Mesaj Sayısı : 109 Nerden : bulgaristan İş/Hobiler : muzik-demi lovato,jonas brothersin hayraniyim Lakap : nuray samuray

Mehaba arkadaşlar Vide
MesajKonu: Geri: Mehaba arkadaşlar   Mehaba arkadaşlar EmptyC.tesi Ekim 04, 2008 9:23 am

merhaba arkadaslar!Benim adim Nuray 11 yasindayim!Sitede yeni uye yim!
Gizem
Admin
Gizem

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 03/10/08 Mesaj Sayısı : 321 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Lakap : Gazoz

Mehaba arkadaşlar Vide
MesajKonu: Geri: Mehaba arkadaşlar   Mehaba arkadaşlar EmptyC.tesi Ekim 04, 2008 2:27 pm

hoşgeldin nuray ilk üyemiz sensin inşallah sitemizin büyümesinde yardımcı olursun tekrar hoşgeldin
lethe
Ben Yeniyim
Ben Yeniyim
lethe

Yaş : Kayıt tarihi : 04/10/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

Mehaba arkadaşlar Vide
MesajKonu: Geri: Mehaba arkadaşlar   Mehaba arkadaşlar EmptyC.tesi Ekim 04, 2008 3:31 pm

ben de yeni üyeyim, adım tamara..
sitemiz henüz çok yeni sanırım, ama zamanla gelişeceğine inanıyorum çünkü elveda rumeli çok güzel bir dizi ve zamanla diğer fanlar da siteyi keşfedeceklerdir....Smile
Gizem
Admin
Gizem

Kadın

Mehaba arkadaşlar Vide
MesajKonu: Geri: Mehaba arkadaşlar   Mehaba arkadaşlar EmptyC.tesi Ekim 04, 2008 5:25 pm

sende hoşgeldin tamara evet sitemiz daha yeni dün açıldı inşallah sitemiz keşvedilir sana katılıyorum elveda rumeli çok güzel bir dizi
vahide ile mustafa
Moderatör
vahide ile mustafa

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 04/10/08 Mesaj Sayısı : 109 Nerden : bulgaristan İş/Hobiler : muzik-demi lovato,jonas brothersin hayraniyim Lakap : nuray samuray

Mehaba arkadaşlar Vide
MesajKonu: Geri: Mehaba arkadaşlar   Mehaba arkadaşlar EmptyC.tesi Ekim 04, 2008 7:39 pm

hosgeldin tamara!
bihter41
Moderatör
bihter41

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 07/10/08 Mesaj Sayısı : 232 Nerden : KOCAELİ İş/Hobiler : tolgahan sayışman Lakap : yoq

Mehaba arkadaşlar Vide
MesajKonu: Geri: Mehaba arkadaşlar   Mehaba arkadaşlar EmptySalı Ekim 07, 2008 8:09 pm

lol! MERHABA BEN DE BİHTER. 14 YAŞINDAYIM. lol!
vahide ile mustafa
Moderatör
vahide ile mustafa

Kadın

Mehaba arkadaşlar Vide
MesajKonu: Geri: Mehaba arkadaşlar   Mehaba arkadaşlar EmptySalı Ekim 07, 2008 8:39 pm

Sitemize hosgeldin bihter 41
bihter41
Moderatör
bihter41

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 07/10/08 Mesaj Sayısı : 232 Nerden : KOCAELİ İş/Hobiler : tolgahan sayışman Lakap : yoq

Mehaba arkadaşlar Vide
MesajKonu: Geri: Mehaba arkadaşlar   Mehaba arkadaşlar EmptySalı Ekim 07, 2008 8:42 pm

HOŞ BULDUK
SAOL
Gizem
Admin
Gizem

Kadın

Mehaba arkadaşlar Vide
MesajKonu: Geri: Mehaba arkadaşlar   Mehaba arkadaşlar EmptyPerş. Ekim 09, 2008 1:41 pm

Hoşgeldin Bihter
seda
Ben Yeniyim
Ben Yeniyim
seda

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 12/03/09 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : istanbul İş/Hobiler : öğrenci Lakap : sedoş

Mehaba arkadaşlar Vide
MesajKonu: Geri: Mehaba arkadaşlar   Mehaba arkadaşlar EmptyPerş. Mart 12, 2009 6:30 pm

merhaba arkadaşlar benim adım seda 15 yaşındayım ve bu siteye yeni üye oldum... lol!
Gizem
Admin
Gizem

Kadın

Mehaba arkadaşlar Vide
MesajKonu: Geri: Mehaba arkadaşlar   Mehaba arkadaşlar EmptyCuma Mart 13, 2009 2:06 pm

hoşgeldin seda

Mehaba arkadaşlar

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası