Elveda Rumeli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elveda Rumeli

En güzel dizi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

ŞU AN KAPI ÇALSA

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
büyşra
Ben Yeniyim
Ben Yeniyim
büyşra

Yaş : Kayıt tarihi : 10/10/08 Mesaj Sayısı : 7 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

ŞU AN KAPI ÇALSA Vide
MesajKonu: ŞU AN KAPI ÇALSA   ŞU AN KAPI ÇALSA EmptyCuma Ekim 10, 2008 5:25 pm

şu an kapı çalsa kimin gelmesini isterdin??
BEN zarifenin gelmesini isterdim sizz ??
Gizem
Admin
Gizem

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 03/10/08 Mesaj Sayısı : 321 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Lakap : Gazoz

ŞU AN KAPI ÇALSA Vide
MesajKonu: Geri: ŞU AN KAPI ÇALSA   ŞU AN KAPI ÇALSA EmptyCuma Ekim 10, 2008 5:26 pm

ben tolgahan sayışmanın gelmesini isterdim hemde çok Very Happy Very Happy Very Happy

ya siz??????????????????
https://elveda-rumeli.yetkinforum.com
bihter41
Moderatör
bihter41

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 07/10/08 Mesaj Sayısı : 232 Nerden : KOCAELİ İş/Hobiler : tolgahan sayışman Lakap : yoq

ŞU AN KAPI ÇALSA Vide
MesajKonu: Geri: ŞU AN KAPI ÇALSA   ŞU AN KAPI ÇALSA EmptyCuma Ekim 10, 2008 5:58 pm

tabiiki I love you tolgahan sayışman I love you
kapıya gelmesine gerek yok ben her yerde onu görmek isterim zaten
Gizem
Admin
Gizem

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 03/10/08 Mesaj Sayısı : 321 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Lakap : Gazoz

ŞU AN KAPI ÇALSA Vide
MesajKonu: Geri: ŞU AN KAPI ÇALSA   ŞU AN KAPI ÇALSA EmptyC.tesi Ekim 11, 2008 1:31 pm

ben elveda rumeli ekibininde gelmesini isterim açıkçası
vahide ile mustafa
Moderatör
vahide ile mustafa

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 04/10/08 Mesaj Sayısı : 109 Nerden : bulgaristan İş/Hobiler : muzik-demi lovato,jonas brothersin hayraniyim Lakap : nuray samuray

ŞU AN KAPI ÇALSA Vide
MesajKonu: Geri: ŞU AN KAPI ÇALSA   ŞU AN KAPI ÇALSA EmptyC.tesi Ekim 11, 2008 7:41 pm

ben berrak tuzunatac ile tolgahan sayismanin gelmesiniz isterdim!ne guzel olurda yaa!
_-_kaanemredemir_-_
Ben Yeniyim
Ben Yeniyim
_-_kaanemredemir_-_

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 14/10/08 Mesaj Sayısı : 174 Nerden : Bolu-İstanbul İş/Hobiler : Öğrenciyim Lakap : Yok

ŞU AN KAPI ÇALSA Vide
MesajKonu: Geri: ŞU AN KAPI ÇALSA   ŞU AN KAPI ÇALSA EmptySalı Ekim 14, 2008 10:18 pm

şu an kapı çalsa vahide,mustafa,ramiz,alex ve zarife gelsin isterdim
http://www.ked-yapim.tr.gg
bihter41
Moderatör
bihter41

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 07/10/08 Mesaj Sayısı : 232 Nerden : KOCAELİ İş/Hobiler : tolgahan sayışman Lakap : yoq

ŞU AN KAPI ÇALSA Vide
MesajKonu: Geri: ŞU AN KAPI ÇALSA   ŞU AN KAPI ÇALSA EmptySalı Ekim 14, 2008 11:17 pm

ayy ben bide şeyi isterim ddy ekibini
onları çok sewiom yaaa
Gizem
Admin
Gizem

Kadın

ŞU AN KAPI ÇALSA Vide
MesajKonu: Geri: ŞU AN KAPI ÇALSA   ŞU AN KAPI ÇALSA EmptyÇarş. Ekim 15, 2008 9:52 pm

bence tüm elveda rumeli ekibi gelsn isterdim aslında onlarla görüşmem kolay ama annem izin vermiyo belki inanmazsınız ama pınar altuğ benim annemin yangesinin yeğeni pınar altuğu görsem yamur atacanı görürüm yamur atacanı görsem kutsiyi görürüm kutsiyi görsen pahşan yılmazeli görürüm pahşan yılmazeli görürsem ipek erdemi görürüm ipek erdemi görürsem tolgahan sayışmanı görürüm ama annem izin vermio bu yüzden anneme sinir oluyorum belki inanmazsınız sizi inanamanız içinde zorlayamam
bihter41
Moderatör
bihter41

Kadın

ŞU AN KAPI ÇALSA Vide
MesajKonu: Geri: ŞU AN KAPI ÇALSA   ŞU AN KAPI ÇALSA EmptyÇarş. Ekim 15, 2008 11:34 pm

Gizem demiş ki:
bence tüm elveda rumeli ekibi gelsn isterdim aslında onlarla görüşmem kolay ama annem izin vermiyo belki inanmazsınız ama pınar altuğ benim annemin yangesinin yeğeni pınar altuğu görsem yamur atacanı görürüm yamur atacanı görsem kutsiyi görürüm kutsiyi görsen pahşan yılmazeli görürüm pahşan yılmazeli görürsem ipek erdemi görürüm ipek erdemi görürsem tolgahan sayışmanı görürüm ama annem izin vermio bu yüzden anneme sinir oluyorum belki inanmazsınız sizi inanamanız içinde zorlayamam
ayy ne güzel keşke benim de tanıdığım bi ünlü olsa yha Sad Sad
bihter41
Moderatör
bihter41

Kadın

ŞU AN KAPI ÇALSA Vide
MesajKonu: Geri: ŞU AN KAPI ÇALSA   ŞU AN KAPI ÇALSA EmptyÇarş. Ekim 15, 2008 11:36 pm

sana inanıyorm gizemmm:)
Gizem
Admin
Gizem

Kadın

ŞU AN KAPI ÇALSA Vide
MesajKonu: Geri: ŞU AN KAPI ÇALSA   ŞU AN KAPI ÇALSA EmptyPerş. Ekim 16, 2008 4:28 pm

niye ben bunu daha 2 sene önce öğrendim belki annenin veya babanın bir uzak akrabası vardır bi sor belki çıkar
bihter41
Moderatör
bihter41

Kadın

ŞU AN KAPI ÇALSA Vide
MesajKonu: Geri: ŞU AN KAPI ÇALSA   ŞU AN KAPI ÇALSA EmptyPerş. Ekim 16, 2008 9:02 pm

aslında çok yakından akraba var da benim hiç işime yaramaz.
CENGİZ KURTOĞLU:)
dediğim gibi benim işime yaramaz
ecem
Ben Yeniyim
Ben Yeniyim
ecem

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 18/10/08 Mesaj Sayısı : 9 Nerden : istanbul İş/Hobiler : ingilizce,ağır metal,metal,rock müzik Lakap : SosYeTiqq ŞeYTaNn

ŞU AN KAPI ÇALSA Vide
MesajKonu: Geri: ŞU AN KAPI ÇALSA   ŞU AN KAPI ÇALSA EmptyPaz Ekim 19, 2008 10:49 am

****___TOLGAHAN SAYIŞMAN___**** Very Happy Very Happy Very Happy
http://muziktr.yetkinforum.com/index.htm
BuSsRa
Ben Yeniyim
Ben Yeniyim
BuSsRa

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 08/12/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : ankara İş/Hobiler : LURAN AHMETİ Lakap : dimitrikolik

ŞU AN KAPI ÇALSA Vide
MesajKonu: Geri: ŞU AN KAPI ÇALSA   ŞU AN KAPI ÇALSA EmptyPtsi Ara. 08, 2008 2:51 pm

LURAN AHMETİM GELSİN I love you
bihter41
Moderatör
bihter41

Kadın

ŞU AN KAPI ÇALSA Vide
MesajKonu: Geri: ŞU AN KAPI ÇALSA   ŞU AN KAPI ÇALSA EmptyPtsi Ara. 15, 2008 7:17 pm

ooo büşra sen lurancısın demek Very Happy olsun o da güzel SmileSmileSmile
Gizem
Admin
Gizem

Kadın

ŞU AN KAPI ÇALSA Vide
MesajKonu: Geri: ŞU AN KAPI ÇALSA   ŞU AN KAPI ÇALSA EmptySalı Ara. 16, 2008 2:59 pm

Smile Smile
Maskülen Eda
Ben Yeniyim
Ben Yeniyim
Maskülen Eda

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 24/02/09 Mesaj Sayısı : 21 Nerden : ankara İş/Hobiler : öğrenci/evde ve arkadaşlarımla vakit geçirmek Lakap : maskülen

ŞU AN KAPI ÇALSA Vide
MesajKonu: Geri: ŞU AN KAPI ÇALSA   ŞU AN KAPI ÇALSA EmptySalı Şub. 24, 2009 11:00 pm

Ben canımdan çok sevdiğim ailemin gelmesini isterim.Ayrı yaşıyorum onlarla lise için Ankara'ya gelmek zorunda kaldım ailem de İstanbul'da
http://tolgahansayismanfan.benimforum.org

ŞU AN KAPI ÇALSA

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası